foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauka jest niezmierzonym morzem dobrej wody. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.

Zespół Szkół w Granowcu

 

359121
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Wszystkie
707
382
3196
353613
7538
19328
359121

19-01-2020 20:15

W niedzielę 12 stycznia, uczniowie naszej szkoły kolejny już raz grali dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym rok WOŚP zbierało środki na zakup najnowocześniejszych  urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji, a 28 Finał odbył się pod hasłem „Wiatr w żagle.”

Czytaj więcej...

9 stycznia br.  uczniowie klas VI-VIII uczestniczyli w wycieczce do Domu Drzewa, gdzie odbyły się zajęcia przyrodnicze. Budynek ten był kiedyś wyłuszczarnią szyszek. Obecnie odremontowany jest siedzibą Leśnego Kompleksu Promocyjnego „Lasy Doliny Baryczy” – Ośrodka Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w miejscowości Wałkowa na terenie Nadleśnictwa Milicz.

Czytaj więcej...

W środę, 8 stycznia br. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w niecodziennej lekcji matematyki, która została przeprowadzona w odolanowskich supermarketach. Lekcja dotyczyła planowania zakupów za określoną kwotę i szacowania liczb. Uczniowie klasy piątej odwiedzili sklep Tesco, natomiast szóstoklasiści robili zakupy w Biedronce.

Czytaj więcej...

Dzień 20 grudnia 2019 roku był w naszej placówce okazją do klasowych spotkań opłatkowych i złożenia sobie świątecznych życzeń. Uczniowie w swoich klasach z wychowawcami zasiedli do wigilii klasowych. Nie zabrakło też prezentów pod bożonarodzeniowymi choinkami.

Czytaj więcej...

W grudniu 2019 r. uczniowie klasy I i II szkoły podstawowej zostali pasowani na czytelnika biblioteki szkolnej. Podczas wizyty w bibliotece pani bibliotekarka opowiedziała im o księgozbiorze bibliotecznym i przypomniała zasady wypożyczania książek.

Czytaj więcej...

W bożonarodzeniowy nastrój wprowadziło nas przedświąteczne spotkanie „Święta z kulturą”. Ta cykliczna impreza na stałe wpisała się w kalendarz szkolnych wydarzeń. W tym roku spotkanie odbyło się 15 grudnia w Zespole Szkół w Granowcu, a jego organizatorem było Grono Pedagogiczne i Rada Rodziców naszej szkoły.

Czytaj więcej...

Kontakt

ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRANOWCU

UL. ODOLANOWSKA 19

63-435 SOŚNIE

 

TEL. (062) 739-12-04      

e - mail: zsgranowiec@sosnie.pl

Dziennik elektroniczny

Biuletyn informacji publicznej

bezpieczne wakacje

szkolaruchu01

barycz

 

Copyright © 2020 Zespół Szkół w Granowcu Rights Reserved.

Facebook