foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauka jest niezmierzonym morzem dobrej wody. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.

Zespół Szkół w Granowcu

 

206001
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Wszystkie
126
485
3927
198063
9821
14308
206001

17-02-2019 05:59

Konkurs Recytatorski - to dla słuchacza spotkanie z żywym słowem, jego pięknem, siłą przekazu, a dla występujących - to okazja, aby zaprezentować swój talent, podzielić się tym, co w duszy gra, poprzez własną interpretację tekstu literackiego.

Czytaj więcej...

W lutym bieżącego roku odbyły się eliminacje szkolne Gminnego Konkursu Recytatorskiego dla Uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów.  Jak co roku, zostały one przeprowadzone w trzech kategoriach wiekowych: klasy I-III SP, IV-VI SP, VII, VIII SP i III G. W konkursie uczestniczyło 23 uczniów.

Czytaj więcej...

Szkolny Powiatowy Konkurs Turystyczny „Poznaj swój Powiat Ostrowski” był adresowany dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu całego powiatu ostrowskiego. Edycja z 2018 roku została podsumowana w  piątek, 1 lutego 2019 roku w nKlubie w Ostrowie Wielkopolskim.

Czytaj więcej...

UWAGA!

Zgodnie z regulaminem zajęć świetlicowych obecność na tych zajęciach jest odnotowywana w dzienniku zajęć. Każdorazowa nieobecność dziecka na świetlicy powinna być usprawiedliwiona a zwolnienie udokumentowane na piśmie przez rodzica.

We wtorek 29 stycznia w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Granowcu odbyła się wielka, wyczekiwana przez dzieci uroczystość „Święto Babci i Dziadka”. Dzieci chętnie i z wielkim zaangażowaniem przygotowywały się do tego szczególnego dnia.

Czytaj więcej...

 W okresie ferii zimowych, 21 i 22 stycznia br. odbyły się wyjazdy na sanki do schroniska  Andrzejówka w Rybnicy Leśnej.   Pierwszego dnia uczestnikami wycieczki byli uczniowie klasy I i II SP wraz z rodzicami i opiekunami, natomiast 22 stycznia w wyjeździe uczestniczyli uczniowie klas: IV, V, VI, VII, VIII SP i III gimnazjum wraz z opiekunami.

Czytaj więcej...

W dniu 15. 01. 2019 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy.  Sala gimnastyczna w zimowej scenerii wyglądała inaczej niż na co dzień i zamieniła się w prawdziwą salę balową. Razem bawili się uczniowie klas I-IV.

Czytaj więcej...

Kontakt

ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRANOWCU

UL. ODOLANOWSKA 19

63-435 SOŚNIE

 

TEL. (062) 739-12-04      

e - mail: zsgranowiec@sosnie.pl

Dziennik elektroniczny

Biuletyn informacji publicznej

bezpieczne wakacje

szkolaruchu01

barycz

 

Copyright © 2019 Zespół Szkół w Granowcu Rights Reserved.

Facebook