foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauka jest niezmierzonym morzem dobrej wody. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.

Zespół Szkół w Granowcu

 

257539
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Wszystkie
130
622
1063
252553
7847
13844
257539

19-06-2019 03:05

Na zewnątrz biało i mrożnie , ale 21 stycznia na sali wiejskiej w Granowcu, było ciepło i serdecznie. Wszystko za sprawą dziadków, którzy przybyli do swoich wnuków, by wspólnie świętować Dzień Babci i Dziadka.

Wśród gości byli : ksiądz Parafii Granowiec – Michał Pacyna, Przewodniczący Rady Gminy Sośnie- Mirosław Ostojak, sołtys Granowca – Jan Rafalski oraz przedstawiciele organizacji z Granowca. Imprezę otworzyła Dyrektor Ewa Ostojak, która powitała zaproszonych gości i złożyła życzenia dziadkom oraz seniorom. Dzieci przedszkolne oraz uczniowie szkoły podstawowej zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, recytatorskie, taneczne. Scenkę teatralną do bajki o Czerwonym Kapturku pokazali też rodzice przedszkolaków. Ponadto dzieci realizujące ogólnopolski projekt edukacyjny „ Więcej wiem , zdrowo jem” zachęcały dorosłych do picia wody. Występy nagrodzone zostały gromkimi brawami. Jednak to nie był koniec niespodzianek. Wszyscy goście otrzymali upominki wykonane przez Samorząd Uczniowski, mogli wziąć udział w loterii fantowej  i wygrać ciekawe nagrody lub zobaczyć prezentację kosmetyków firmy Oriflame . Niespodziankę dla uczestników imprezy przygotował również sołtys pan J. Rafalski, który zaprosił DJ, aby przygrywał do wspólnych tańców i pląsów. Miło było posiedzieć i powspominać w gronie znajomych przy kawie, herbatce i ciastku. Impreza upływała w serdecznej atmosferze. Za pomoc w organizacji spotkania dziękujemy rodzicom i darczyńcom.

 

IMG_9043.jpgIMG_8997.jpgIMG_9011.jpgIMG_8973.jpgc.jpgIMG_8958.jpgIMG_9055.jpgIMG_8941.jpg

Kontakt

ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRANOWCU

UL. ODOLANOWSKA 19

63-435 SOŚNIE

 

TEL. (062) 739-12-04      

e - mail: zsgranowiec@sosnie.pl

Dziennik elektroniczny

Biuletyn informacji publicznej

bezpieczne wakacje

szkolaruchu01

barycz

 

Copyright © 2019 Zespół Szkół w Granowcu Rights Reserved.

Facebook