foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauka jest niezmierzonym morzem dobrej wody. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.

Zespół Szkół w Granowcu

 

272229
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Wszystkie
190
299
489
269431
5365
17172
272229

16-07-2019 14:22

W tegoroczne ferie zimowe, 31 stycznia, uczniowie naszego gimnazjum wraz z opiekunami pojechali do kina Komeda w Ostrowie Wielkopolskim na film pt. „Za niebieskimi drzwiami”. Film ten jest ekranizacją książki Marcina Szczygielskiego pod tym samym tytułem.

Za niebieskimi drzwiami kryje się fantastyczny, niesamowity świat, w którym główny bohater Łukasz spotyka tajemnicze potwory, kolorowe ptaki i nowych przyjaciół. Magiczne drzwi zabierają widzów w niezwykłą podróż, prowadzą do świata „we śnie”. Film „Za niebieskimi drzwiami” jest powiązany z fundacją Ewy Błaszczyk „Akogo?”, która działa na rzecz pogrążonych w śpiączce dzieci, dlatego jego głównym celem jest edukacja oraz wychowanie dzieci i młodzieży. Warto wspomnieć, że honorowy patronat nad filmem objęła Małżonka Prezydenta RP – Agata Kornhauser-Duda. Dla naszych uczniów film był pouczającym doświadczeniem. Podkreślił wartość rodzicielskiej miłości, ukazał świat ludzi, którzy znajdują się w śpiączce, wzbudził potrzebę kształtowania właściwych postaw życiowych. Gimnazjaliści wrócili do szkoły zadowoleni, ponieważ miło spędzili swój wolny czas, a obejrzany film skłonił ich do głębszych refleksji związanych z opowiedzianą fabułą.

kinokomeda.jpg

Kontakt

ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRANOWCU

UL. ODOLANOWSKA 19

63-435 SOŚNIE

 

TEL. (062) 739-12-04      

e - mail: zsgranowiec@sosnie.pl

Dziennik elektroniczny

Biuletyn informacji publicznej

bezpieczne wakacje

szkolaruchu01

barycz

 

Copyright © 2019 Zespół Szkół w Granowcu Rights Reserved.

Facebook