foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauka jest niezmierzonym morzem dobrej wody. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.

Zespół Szkół w Granowcu

 

189935
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Wszystkie
254
589
1636
184376
8063
14471
189935

17-01-2019 17:11

V Igrzyska Wiedzy i Umiejętności odbyły się 6 grudnia 2017 r. w III Liceum Ogólnokształcącym w Ostrowie Wielkopolskim pod honorowym patronatem Starosty Ostrowskiego pana Pawła Rajskiego. Nowością tej edycji igrzysk był konkurs na prezentację multimedialną pod hasłem „Powiat Ostrowski – tu chcę zostać”, do którego przystąpił trzyosobowy zespół naszej szkoły w składzie: Julia Rogier, Filip Suty i Mikołaj Maciejewski – uczniowie klasy III gimnazjum.

Nasi uczniowie przygotowali prezentację na wysokim poziomie, zostali wyróżnieni i otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe. Celem konkursu była promocja regionu, w którym mieszkają uczniowie, a prezentacja miała ukazywać walory gospodarcze i turystyczne naszego powiatu, przedstawiać ich potencjał jako miejsca, z którym warto związać swoje życie zawodowe po szkole średniej lub studiach. W prezentacji należało również odnieść się do takich elementów jak: tworzenie nowych miejsc pracy, bogactwo atrakcji turystycznych i walory przyrodnicze miejsca, bezpieczeństwo, dostęp do instytucji popularyzujących kulturę, możliwość uprawiania różnych sportów oraz rekreacja.

Gratulujemy uczniom wyróżnienia i życzymy im kolejnych sukcesów J!!!

Kontakt

ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRANOWCU

UL. ODOLANOWSKA 19

63-435 SOŚNIE

 

TEL. (062) 739-12-04      

e - mail: zsgranowiec@sosnie.pl

Dziennik elektroniczny

Biuletyn informacji publicznej

bezpieczne wakacje

szkolaruchu01

barycz

 

Copyright © 2019 Zespół Szkół w Granowcu Rights Reserved.

Facebook