foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauka jest niezmierzonym morzem dobrej wody. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.

Zespół Szkół w Granowcu

 

218419
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Wszystkie
466
504
970
214723
7563
14676
218419

19-03-2019 23:11

Uroczyste zakończenie roku to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna, niosąca za sobą trud dziesięciomiesięcznej nauki, jednocześnie jednak rozpoczynająca okres dwumiesięcznej rozrywki i beztroski.

 22 czerwca br.  uczniowie po raz ostatni pojawili się w szkole na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2017/2018. Poprzedziła ją msza święta odprawiona w kościele parafialnym. Akademia rozpoczęła się o godzinie 10.00. Wzięli w niej udział nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji, rodzice i zaproszeni goście. Na wstępie pani dyrektor Ewa Ostojak powitała wszystkich zebranych. Uczniowie klasy II gimnazjum i klas młodszych  przygotowali  część artystyczną na pożegnanie  trzecioklasistów.  Następnie wystąpili absolwenci, którzy przedstawili krótki program słowno-muzyczny.  Występy trzecioklasistów zakończyły się podziękowaniami skierowanymi do dyrekcji, wychowawczyni i nauczycieli. Następnie wszyscy uczniowie kl. III otrzymali świadectwa i dyplomy absolwenta. Wręczono również nagrodę wójta za najwyższe wyniki w skali gminy uzyskane podczas egzaminu gimnazjalnego  oraz nagrody dyrektora szkoły za wysoką kulturę osobistą oraz uzyskanie wysokich wyników podczas egzaminu na kartę rowerową. Uczniowie pozostałych klas otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe z rak swoich wychowawców. Nagrodzeni zostali również uczniowie ze 100% frekwencją. Pani dyrektor podziękowała również  zarządowi Rady Rodziców za wieloletnią pracę na rzecz szkoły wręczając im kwiaty oraz pamiątkowe statuetki. Po części oficjalnej absolwenci zaprosili  pracowników szkoły,  gości  oraz kolegów z II klasy gimnazjum na słodki poczęstunek.

Kontakt

ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRANOWCU

UL. ODOLANOWSKA 19

63-435 SOŚNIE

 

TEL. (062) 739-12-04      

e - mail: zsgranowiec@sosnie.pl

Dziennik elektroniczny

Biuletyn informacji publicznej

bezpieczne wakacje

szkolaruchu01

barycz

 

Copyright © 2019 Zespół Szkół w Granowcu Rights Reserved.

Facebook