foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauka jest niezmierzonym morzem dobrej wody. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.

Zespół Szkół w Granowcu

 

374251
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Wszystkie
490
406
1317
369993
8657
14011
374251

19-02-2020 23:58

W lutym bieżącego roku odbyły się eliminacje szkolne Gminnego Konkursu Recytatorskiego dla Uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów.  Jak co roku, zostały one przeprowadzone w trzech kategoriach wiekowych: klasy I-III SP, IV-VI SP, VII, VIII SP i III G. W konkursie uczestniczyło 23 uczniów.

Miłośnicy recytacji - młodzi poeci naszej szkoły zaprezentowali różnorodne utwory wierszowane i fragmenty prozy. Komisja wysłuchała wielu pięknych recytacji, co jest dowodem na to, że dzieci i młodzież rozumieją poezję, potrafią wyrażać swoje uczucia, wzruszać i bawić słowem. Oceniano technikę wygłaszania utworu i jego interpretację, a także kulturę słowa i warsztat aktorski.

Po wysłuchaniu wszystkich prezentacji, wyłoniono zwycięzców w każdej kategorii wiekowej:

  • klasy I-III SP:

- I miejsce – Hanna Wiertelak – kl. I SP,

- II miejsce – Liliana Wójcik – kl. I SP,

- III miejsce – Daria Rudowicz – kl. II SP,

- wyróżnienie – Agata Kluska – kl. II SP.

  • klasy IV-VI SP:

- I miejsce – Filip Szpak – kl. V SP,

- II miejsce – Zuzanna Florkowska – kl. IV SP,

- III miejsce – Julia Bartsch – kl. V SP,

- wyróżnienie – Julia Klinowska – kl. IV SP.

  • klasy VII, VIII SP i III G:

- I miejsce – Marta Kluska – kl. VII SP,

- II miejsce – Patryk Zamelek – kl. III G,

- III miejsce – Maja Malinowska – kl. VII SP.

Laureaci etapu szkolnego otrzymali nagrody książkowe, a wszystkim uczestnikom wręczono dyplomy. W etapie gminnym konkursu naszą szkołę będą reprezentowali zdobywcy I i II miejsca w każdej kategorii wiekowej: Hanna Wiertelak, Liliana Wójcik, Filip Szpak, Zuzanna Florkowska, Marta Kluska, Patryk Zamelek.

 

Serdecznie im gratulujemy

i życzymy powodzenia w etapie gminnym konkursu!

Kontakt

ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRANOWCU

UL. ODOLANOWSKA 19

63-435 SOŚNIE

 

TEL. (062) 739-12-04      

e - mail: zsgranowiec@sosnie.pl

Dziennik elektroniczny

Biuletyn informacji publicznej

bezpieczne wakacje

szkolaruchu01

barycz

 

Copyright © 2020 Zespół Szkół w Granowcu Rights Reserved.

Facebook