foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauka jest niezmierzonym morzem dobrej wody. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.

Zespół Szkół w Granowcu

 

431911
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Wszystkie
366
492
3319
425376
16327
18227
431911

29-05-2020 19:21

W kwietniu br. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w etapie szkolnym konkursu ortograficznego „O PIÓRO WÓJTA”. Zwycięzcy eliminacji szkolnych zakwalifikowali się do etapu gminnego, który odbył się 10 maja br. w Zespole Szkół w Pawłowie.

Była to już czternasta edycja ortograficznych zmagań „O PIÓRO WÓJTA”. Celem konkursu było szerzenie wśród uczniów nawyków pracy nad poprawnością ortograficzną i interpunkcyjną oraz wyłonienie zwycięzców.

W konkursie wzięło udział 25 uczniów. Pisali oni dyktanda pełne „pułapek” ortograficznych. Naszą szkołę reprezentowali:

- Piotr Spoton z kl. II SP,

- Adrian Tacik z kl. II SP,

- Wiktoria Mrowińska z kl. VI SP,

- Oliwia Suta z kl. VI SP,

- Wiktora Kurowska z kl. VIII SP,

- Natalia Talaga z kl. III GIM.

            W trudnej rywalizacji, po dogrywkach, komisja dokonała sprawdzenia prac zgodnie z regulaminem konkursu i wyłoniła zwycięzców, którzy wykazali się najlepszą znajomością zasad pisowni i umiejętnością zastosowania ich w praktyce. Z naszej szkoły najlepsza okazała się uczennica – Oliwia Suta, która zajęła III miejsce w kategorii klas: IV-VI SP.

            Zwycięzcy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe w postaci książek. Oliwii i pozostałym uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Kontakt

ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRANOWCU

UL. ODOLANOWSKA 19

63-435 SOŚNIE

 

TEL. (062) 739-12-04      

e - mail: zsgranowiec@sosnie.pl

Dziennik elektroniczny

Biuletyn informacji publicznej

bezpieczne wakacje

szkolaruchu01

barycz

 

Copyright © 2020 Zespół Szkół w Granowcu Rights Reserved.

Facebook