foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauka jest niezmierzonym morzem dobrej wody. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.

Zespół Szkół w Granowcu

 

326263
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Wszystkie
397
459
856
321543
8185
16236
326263

19-11-2019 21:26

Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która w Zespole Szkół w Granowcu  odbyła się 23 października. Od samego rana trwały przygotowania, a w sali gromadzili się goście. Imprezę rozpoczęli wierszem starszaki, a następnie odbyły  się występy maluchów  z grupy „ Sówek”.

Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki. Dla zdecydowanej większości był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, poprzedzony małym egzaminem z wiedzy i umiejętności, przeprowadzony przez panią Jesień. Z kolei pani Dyrektor Ewa Ostojak  dotykając ramienia każdego dziecka oznajmiała: „pasuję Cię na przedszkolaka”. Każdy uczestnik imprezy otrzymał pamiątkowy dyplom, kuferek pełen niespodzianek i pozował do pamiątkowego zdjęcia. Uroczystość zakończyła się w stołówce, gdzie czekały na dorosłych i dzieci słodkości oraz napoje. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.

Za pomoc w przygotowaniu imprezy dziękujemy Rodzicom oraz pani Agnieszce i Uli z przedszkolnej kuchni.

 

Kontakt

ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRANOWCU

UL. ODOLANOWSKA 19

63-435 SOŚNIE

 

TEL. (062) 739-12-04      

e - mail: zsgranowiec@sosnie.pl

Dziennik elektroniczny

Biuletyn informacji publicznej

bezpieczne wakacje

szkolaruchu01

barycz

 

Copyright © 2019 Zespół Szkół w Granowcu Rights Reserved.

Facebook