foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauka jest niezmierzonym morzem dobrej wody. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.

Zespół Szkół w Granowcu

 

449831
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Wszystkie
86
330
416
446635
1850
15143
449831

07-07-2020 03:35

9 marca 2020r. w naszej szkole odbył się Dzień Zdrowego Odżywiania. Jest to kolejne zadanie w ramach innowacji pedagogicznej pod hasłem „Zdrowy Styl Życia”, realizowanej w klasach I-III od października 2019r. W tym dniu do szkoły przybyli zaproszeni goście: lekarz pediatra p. Wojciech Wiącek, lekarz stomatolog p. Maria Wiącek, pomoc stomatologiczna p. Elwira Domagała oraz kierownik Ośrodka Zdrowia w Sośniach p. Joanna Sodolska.

W imprezie wzięli także udział rodzice uczniów klas I-III. Na początku dzieci z klasy III przeprowadziły wywiad z gośćmi. Specjaliści odpowiadali na pytania związane z ich zawodem, zasadami higieny i zdrowego stylu życia. Uczniowie zaśpiewali piosenki dotyczące zdrowego odżywiania oraz przedstawili układy taneczne będące odwzorowaniem ruchów z teledysków popularnych piosenek, w grze tanecznej Just Dance. Rodzice zostali zaangażowani do udziału w tańcu „Macarena”, który z chęcią wykonali dla swoich dzieci. Następnie podzielni na zespoły reprezentujące poszczególne klasy wzięli udział w grze „Quizizz”, w której rozwiązywali zadania dotyczące zdrowego odżywiania. Na zakończenie odbyła się wspólna degustacja potraw przygotowanych wcześniej przez rodziców uczniów. Wszyscy otrzymali też ulotki zawierające informacje dotyczące zdrowego stylu życia. Dziękujemy za zaangażowanie wszystkim rodzicom i zapraszamy do dalszej współpracy.

Kontakt

ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRANOWCU

UL. ODOLANOWSKA 19

63-435 SOŚNIE

 

TEL. (062) 739-12-04      

e - mail: zsgranowiec@sosnie.pl

Dziennik elektroniczny

Biuletyn informacji publicznej

bezpieczne wakacje

szkolaruchu01

barycz

 

Copyright © 2020 Zespół Szkół w Granowcu Rights Reserved.

Facebook