foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauka jest niezmierzonym morzem dobrej wody. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.

Zespół Szkół w Granowcu

 

340823
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Wszystkie
205
375
2437
332949
8568
14177
340823

14-12-2019 12:08

Już po raz czwarty Zespół Szkół w Cieszynie zorganizował Gminny Konkurs Krajoznawczy pod hasłem ,,Gmina Sośnie w Dolinie Baryczy moją małą Ojczyzną" dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.

Konkurs odbył się w czwartek 27 października 2016 r. Celem konkursu było propagowanie walorów przyrodniczych i turystycznych Gminy Sośnie oraz Doliny Baryczy. W konkursie wzięli udział uczniowie wszystkich szkół podstawowych i dwóch gimnazjów naszej gminy. Konkurs składał się z dwóch części. Najpierw uczniowie rozwiązywali test, który zawierał pytania otwarte i zamknięte. Potem nastąpiła prezentacja słowna. Zawodnicy szkoły podstawowej przedstawiali wybraną przez siebie postać historyczną związaną z dowolną miejscowością gminy Sośnie, natomiast uczniowie gimnazjum przedstawili jednodniową wycieczkę dla młodzieży po gminie Sośnie z uwzględnieniem miejsc związanych z ciekawymi postaciami żyjącymi na terenie naszej gminy. Naszą szkołę reprezentowali: Hubert Grycman (szkoła podstawowa) oraz  Mikołaj Maciejewski i Filip Suty (gimnazjum). Uczniowie naszej szkoły, zarówno ze szkoły podstawowej jak i gimnazjum,  zajęli II miejsce.

Dziękujemy uczniom za przygotowanie się do konkursu i godne reprezentowanie naszej szkoły.

konkursprzyr1.jpgkonkursprzyr2.jpg

Kontakt

ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRANOWCU

UL. ODOLANOWSKA 19

63-435 SOŚNIE

 

TEL. (062) 739-12-04      

e - mail: zsgranowiec@sosnie.pl

Dziennik elektroniczny

Biuletyn informacji publicznej

bezpieczne wakacje

szkolaruchu01

barycz

 

Copyright © 2019 Zespół Szkół w Granowcu Rights Reserved.

Facebook