foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauka jest niezmierzonym morzem dobrej wody. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.

Zespół Szkół w Granowcu

 

589226
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Wszystkie
365
924
4471
580820
10131
18580
589226

17-04-2021 10:42

Dzień 6 grudnia to dzień szczególny dla dzieci. Już od samego rana w naszych grupach rozbrzmiewały piosenki, które wprowadzały wszystkich w mikołajkowy nastrój. Po śniadaniu dzieci przeszły do szatni, gdzie czekała na nie słodka niespodzianka.

Kolejną atrakcją tego dnia była lekcja na żywo  „O tym, jak spotkałam prawdziwego Świętego Mikołaja”. Była ona odpowiedzią na następujące pytania:

  • Czy Święty Mikołaj istnieje?
  • Gdzie mieszka?
  • Czy pracuje?

       Po obejrzeniu filmu przedszkolaki wysłuchały listu od Świętego Mikołaja, który zachęcił ich do napisania swojego listu. Miał on formę rysunku, który przedstawiał dziecięce życzenia skierowane do Mikołaja. Miłym akcentem naszych zajęć była nauka tańca do piosenki „Jingle Bells”. Swoją wiedzę o Świętym Mikołaju dzieci sprawdziły poprzez różne zadania np. uzupełnianie luk w ilustracji, kolorowanie Mikołaja, szukanie i zaznaczanie różnic między ilustracjami.

       Po obiedzie odwiedził nas Mikołaj. Przedszkolaki otrzymały kalendarz adwentowy, który będzie im przypominał o radosnym oczekiwaniu na Boże Narodzenie. Wszystkie dzieci wspólnie z Mikołajem uczyły się piosenki pt. „Mikołaju, czy ty śpisz”.

Dzień ten był dla wszystkich dzieci radosny i pełen wrażeń.

Kontakt

ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRANOWCU

UL. ODOLANOWSKA 19

63-435 SOŚNIE

 

TEL. (062) 739-12-04      

e - mail: zsgranowiec@sosnie.pl

Dziennik elektroniczny

Biuletyn informacji publicznej

bezpieczne wakacje

szkolaruchu01

barycz

 

Copyright © 2021 Zespół Szkół w Granowcu Rights Reserved.

Facebook