foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauka jest niezmierzonym morzem dobrej wody. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.

Zespół Szkół w Granowcu

 

340826
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Wszystkie
208
375
2440
332949
8571
14177
340826

14-12-2019 12:08

Euroweek  to specjalnie przygotowany obóz edukacyjny, który łączy typową wycieczkę klasową z warsztatami o różnorodnej tematyce.  Euroweek  jest jednym z projektów Polskiego Forum Edukacji Europejskiej, skierowanym do młodych, aktywnych osób, zainteresowanych odkrywaniem swoich możliwości, a także rozwojem umiejętności niezbędnych w swobodnym poruszaniu się po europejskim rynku pracy.

W dniach 21-25.10.2016 dwudziestu jeden uczniów naszej szkoły miało okazję brać udział w tym projekcie w Międzygórzu w kotlinie Kłodzkiej. Wyjazd odbył się pod opieką pań: Joanny Wojtkowskiej i Sylwii Spoton. Przez pięć dni uczniowie uczęszczali na zajęcia, uczestniczyli w grach, zabawach i najróżniejszych przedsięwzięciach organizowanych przez wolontariuszy z całego świata. Uczniowie poznali mieszkańców  Filipin, Azerbejdżanu, Ugandy, Tahiti, Etiopii, Meksyku, Włoch, Kenii, Białorusi,  Łotwy, czy Słowacji.  Oprócz możliwości rozmowy i bezpośredniego kontaktu z tak bogatą mieszanką kultur i charakterów, zostali oni realizatorami filmów krótkometrażowych (głównie horrorów), brali udział w dramie, poznali tańce narodowe, przebierali się, a także dużo śpiewali. Zajęcia odbywały się głównie w języku angielskim, co pokazało, żer Euroweek to nowoczesne i kreatywne podejście do nauki z wykorzystaniem innowacyjnych metod. EUROWEEK był  dla uczniów świetną zabawą, nauczył ich otwartości, tolerancji oraz zmotywował do działania!!

UCZNIOWIE NIE MOGĄ JUŻ DOCZEKAĆ SIĘ KOLEJNEJ EDYCJI!!!

euroweek2.jpgeuroweek5.jpgeuroweek3.jpgeuroweek1.jpgeuroweek8.jpgeuroweek4.jpgeuroweek6.jpgeuroweek7.jpg

Kontakt

ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRANOWCU

UL. ODOLANOWSKA 19

63-435 SOŚNIE

 

TEL. (062) 739-12-04      

e - mail: zsgranowiec@sosnie.pl

Dziennik elektroniczny

Biuletyn informacji publicznej

bezpieczne wakacje

szkolaruchu01

barycz

 

Copyright © 2019 Zespół Szkół w Granowcu Rights Reserved.

Facebook