foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauka jest niezmierzonym morzem dobrej wody. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.

Zespół Szkół w Granowcu

 

589299
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Wszystkie
438
924
4544
580820
10204
18580
589299

17-04-2021 12:01

Dnia 9 października w przedszkolu odbyła się impreza pod hasłem: „Święto Dyni”. Celem naszych działań było zintegrowanie wszystkich przedszkolaków i ich rodziców oraz promowanie zdrowego stylu życia i prawidłowego odżywiania.

Z tej okazji został zorganizowany konkurs na „Najładniejszą dekorację dyniową”. Prace wykonane przez dzieci i twórczych rodziców były wystawione W korytarzu, gdzie każdy z przybyłych gości mógł oddać głos na jedną z nich. Pierwsze miejsce zajęła kompozycja Leny Dobras, drugie Piotra Spotona oraz Darii i Klaudii Rudowicz, natomiast trzecie miejsce zajęła dekoracja Aleksandry Biegańskiej. Spotkanie rozpoczęło się występem grupy starszaków na temat: Korzyści płynące z jedzenia owoców i warzyw.

W następnej kolejności przedstawiona została prezentacja „Wybieram zdrowie i zdrowe odżywianie”. Działania te realizowane były w ramach projektu „Zdrowo jem, więcej wiem”. Dla przybyłych rodzin odbyły się zawody sportowe: toczenie dyni po podłodze, dyniowe kręgle oraz wyścigi z dynią na taczce. Każdy uczestnik za udział w konkurencjach otrzymał nagrody i pamiątkowe dyplomy. Czas upłynął w miłej, wesołej i sympatycznej atmosferze. Na koniec spotkania wszyscy udali się na degustację zdrowych przekąsek oraz zupy i ciasta dyniowego, przygotowanego przez panią Agnieszkę i Ulę. 

Kontakt

ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRANOWCU

UL. ODOLANOWSKA 19

63-435 SOŚNIE

 

TEL. (062) 739-12-04      

e - mail: zsgranowiec@sosnie.pl

Dziennik elektroniczny

Biuletyn informacji publicznej

bezpieczne wakacje

szkolaruchu01

barycz

 

Copyright © 2021 Zespół Szkół w Granowcu Rights Reserved.

Facebook