foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauka jest niezmierzonym morzem dobrej wody. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.

Zespół Szkół w Granowcu

 

429178
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Wszystkie
53
533
586
425376
13594
18227
429178

26-05-2020 05:04

We wtorek, 18 października uczniowie klasy I gimnazjum zostali uroczyście pasowani przez panią dyrektor- Ewę Ostojak na pełnoprawnych uczniów naszej szkoły.

W uroczystości Ślubowania wzięli udział licznie zgromadzeni rodzice, nauczyciele, pracownicy obsługi, uczniowie klasy I i II gimnazjum, a także zaproszeni gości, a wśród nich: ksiądz kanonik Michał Pacyna, sołtys wsi Granowiec- pan Jan Rafalski, przewodniczący Komisji Oświaty w Gminie Sośnie- pan Adam Harlak, przewodniczący Rady Gminy Sośnie- pan Mirosław Ostojak, radny gminny- pan Andrzej Mus, przewodnicząca Rady Rodziców- pani Małgorzata Maciejewska, higienistka szkolna- pani Joanna Sodolska, prezes Stowarzyszenia „Granowiec 300”- pani Joanna Grycman. Po oficjalnej części uczniowie zaprosili nas na spotkanie z poezją. Najpierw w magiczny świat przenieśli nas za sprawą utworu pt. „Let it go” wykonanego na organach przez uczennicę klasy I- Marię Chmielecką. Specjalnie dla wszystkich zgromadzonych uczniowie recytowali wiersze Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Wisławy Szymborskiej, Leopolda Staffa oraz Haliny Poświatowskiej. Następnie wszyscy goście zostali zaproszeni na skromny poczęstunek. Uczniom klasy I gimnazjum gratulujemy i życzymy samych sukcesów w nauce!  

Kontakt

ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRANOWCU

UL. ODOLANOWSKA 19

63-435 SOŚNIE

 

TEL. (062) 739-12-04      

e - mail: zsgranowiec@sosnie.pl

Dziennik elektroniczny

Biuletyn informacji publicznej

bezpieczne wakacje

szkolaruchu01

barycz

 

Copyright © 2020 Zespół Szkół w Granowcu Rights Reserved.

Facebook