foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauka jest niezmierzonym morzem dobrej wody. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.

Zespół Szkół w Granowcu

 

610242
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Wszystkie
439
794
5262
600324
10947
20200
610242

17-05-2021 12:57

12 marca 2021r. po raz kolejny nasza szkoła uczestniczyła w obchodach „Międzynarodowego Dnia Matematyki”. W tym roku hasło przewodnie brzmiało: „Ziemia się liczy! – czyli Ziemia w liczbach”. Taki dzień to wspaniała okazja, aby udowodnić, jak ważną rolę w życiu człowieka odgrywa znajomość matematyki.


Nasze działania rozpoczęły się od przeprowadzenia konkursów wiedzowych w celu wyłonienia Klasowych Mistrzów Matematyki. Uczniowie zmagali się z testami online dostosowanymi do poziomu danej klasy.


Klasowymi Mistrzami Matematyki zostali:

Maja Skrzypek – klasa I,
Bartosz Spoton – klasa II,
Alicja Szydełko – klasa III,
Piotr Spoton – klasa IV,
Piotr Pudys – klasa VI,
Adrian Gomółka – klasa VII,
Bartłomiej Ząb – klasa VIII.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

W tym dniu na lekcjach matematyki i edukacji matematycznej uczniowie pracowali z wykorzystaniem różnych platform edukacyjnych. Udział w quizach, grach i zabawach matematycznych pokazał, że matematyka może być przyjemna i dawać wiele radości.
W ramach tego święta zorganizowany został również konkurs plastyczny „Po co komu matematyka?” i konkurs na wykonanie przestrzennego modelu symbolu liczby Pi. Ze względu na to, iż prace uczniów mogły być dostarczone do 15 marca br., wyniki tych konkursów ogłoszone zostaną w późniejszym terminie.

Dziękujemy wszystkim uczniom za aktywny udział w obchodach Dnia Matematyki!

 

Kontakt

ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRANOWCU

UL. ODOLANOWSKA 19

63-435 SOŚNIE

 

TEL. (062) 739-12-04      

e - mail: zsgranowiec@sosnie.pl

Dziennik elektroniczny

Biuletyn informacji publicznej

bezpieczne wakacje

szkolaruchu01

barycz

 

Copyright © 2021 Zespół Szkół w Granowcu Rights Reserved.

Facebook