Dnia 16 maja br. w Szkole Podstawowej im. Jerzego Badury w Międzyborzu odbyła się IV edycja Międzygminnego Konkursu Czytelniczego pod hasłem: „W każdej szkole są książkowe mole”.

Konkurs skierowany był dla dzieci z klas II i III. Rywalizowało w nim  17 uczniów z terenu gminy Międzybórz i gminy Sośnie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy III: Ania Gąbka, Gabrysia Kurowska i Jasiu Gąsiorek, którzy zostali wyłonieni w etapie szkolnym konkursu. Zadaniem uczestników było wcześniejsze zapoznanie się z wybranymi legendami związanymi z miejscowościami  z terenu gminy Międzybórz. Konkurs składał się z dwóch części:  pisemnej i ustnej.  

Kolejny raz uczniowie  naszej szkoły udowodnili, że potrafią rywalizować i odnosić sukcesy.

I miejsce zajął Jasiu Gąsiorek, natomiast Ania Gąbka i Gabrysia Kurowska otrzymały wyróżnienia. 

Zwycięzcy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w zmaganiach konkursowych!!!

IMG_2428.JPGIMG_2374.JPGIMG_2361.JPGIMG_2437.JPGIMG_2408.JPGIMG_2386.JPGIMG_2433.JPGIMG_2359.JPGIMG_2393.JPGIMG_2424.JPG